Pressesenter

Under finnes alle pressekontakter for Byggma ASA og alle merkevarene.

KONTAKT PRESSE KONSERN

Geir Drangsland
Konsernsjef      
E-post: Geir.Drangsland@byggma.no

 

                    

Last ned logo Byggma rød boks eps

  Last ned logo Byggma rød boks jpg    Last ned logo Byggma eps           Last ned logo Byggma jpg 
             
             
Profilmanual utdrag            

 

 

KONTAKT PRESSE HUNTONIT

Knut Nilsen    
Adm-dir 
Mobil +47 48 27 31 76   
E-post: knut.nilsen@byggma.no


Roy Kenneth Grundetjern    
IT-dir 
Mobil +47 90 52 17 76    
E-post: roy.kenneth.grundetjern@byggma.no


Halvor Coward Olsen   
Salgsdirektør
Eksport Masonite, Forestia og Uldal 
Mobil +47 90 06 29 57    
E-post: HalvorCoward.Olsen@byggma.no

Kjell Torland
Produktsjef    
Mobil +47 91 19 80 25    
E-post: kjell.torland@byggma.no 

 

 

KONTAKT PRESSE FORESTIA

Terje Sagbakken
Adm.dir    
Mobil +47 95 78 24 95   
E-post: terje.sagbakken@byggma.no

 

 

KONTAKT PRESSE BELYSNING

Tore Hansen
Adm.dir.         
Mobil +47 91 56 74 83    
E-post: tore.hansen@byggma.no

Morten Jonassen
Markedsdirektør  
Mobil: +47 97 03 76 21 
E-post: morten.jonassen@byggma.no

 

 

KONTAKT PRESSE ULDAL

Atle Uldal
Fabrikksjef Uldal Birkeland         
Mobil +47 91 33 14 78    
E-post: atle.uldal@byggma.no



Tore Hansen
Adm.dir Uldal     
Mobil +47 91 56 74 83    
E-post: tore.hansen@byggma.no

 

 

KONTAKT PRESSE MASONITE

Atle Arctander
Daglig leder     
Mobil +47 90 98 15 30    
E-post: atle.arctander@byggma.no

 

KONTAKT PRESSE SMARTPANEL

Marius Heidenberg
Admin dir     
Mobil +47 96 94 65 61  
E-post: marius.heidenberg@byggma.no

 

KONTAKT PRESSE Byggform

Geir Magne Grongstad
Produktssjef / KAM     
Mobil +47 91 71 15 07  
E-post: geir.magne.grongstad@byggma.no

 

KONTAKT MARKED

Torunn Mangseth
Marketingsjef    
Mobil +47 91 35 61 03    
E-post: torunn.mangseth@byggma.no

 

X

Dette nettstedet benytter cookies. Ved å bruke våre nettsider samtykker du i at vi kan opprette cookies i din nettleser.

Jeg forstår, ikke vis denne meldingen igjen.
Les mer om cookies | Les vår personvernerklæring